poniedziałek, 7 kwietnia 2008

Nudzę...znowu broszki / Boooring...brooches again

Ależ fajne jest szydełkowanie! Nie ważne, że póki co wyszydełkowałam tylko kilka kwiatków na broszki, ale....kto wie, może skuszę się na coś jeszcze? /
Crocheting is such a fun! So far I've made only some flowers for brooches, but...who knows, maybe I will try to crochet something more complicated?

7 komentarzy:

Yoasia pisze...

kochana ,powiem ci ze kwiatki to ja juz podziwialam a teraz podziwiam ZDJECIA !!!!!!! sa swietne. te na kwiatkach i na dzinsie... Swietnie pasuja do dzinsowej kurteczki czy torby.

a wiesz zlikwiduj moze ten kod co trzeba przepisywac, ja sie przyznaje ze czesto mnie to zniecheca przed dodawaniem komentarzy. :D:D:D:

Flora pisze...

Bardzo mi się Twoje broszki podobają - tak bardzo, że czuję się zmobilizowana. Postaram się pogrzebać w moich zasobach włóczkowych z dawnych czasów i może też udziergam sobie takiego kwiatolca?

LAZY-TROUT pisze...

These are just great. Love the colours and the beads you have used - I am determined to learn how to crochet, maybe will teach myself during the summer ;o)

Unknown pisze...

fenomelnalne te zdjęcia prymulkowo-fiołkowe (czy co to za roślina)

jagnieszka pisze...

nie gniewam się absolutnie,a broszki podobają mi się nadal oooooogromnie,widzę,że masz coraz bardziej kudłate włóczki - są szałowe:)))

Unknown pisze...

obłędne są te broszki, i faktycznie na dżinsie wyglądają świetnie.

cwasia pisze...

yoasia71- dzięki za ciepłe słowa o zdjęciach, starałam się; kod zlikwidowany

flora - dziergaj, dziergaj, to frajda, a jak już wydziergasz to chwal się

lazy-trout - flowers are very easy and fun to make so try and I believe you will like it

fryne - fiołek jest na zdjęciach, owszem, a to drugie to begonia

jagnieszka - włóczek mam jeszcze sporo innych i czuję w kościach że jeszcze coś z nich powstanie

agnieszka - anna - dziękuję ślicznie; jedną z broszek mam przypiętą do torby, i aż mi się śmiać chce jak widzę, że ktoś na nią zerka i się 'pod wąsem' uśmiecha