Nie ma co się rozpisywać, zdjęcia też tylko dwa, bo sprawa prosta:
wstążka, przywieszka, dwa koraliki - i jest bransoletka, taka na co dzień.
Co powiecie?
Ja je bardzo lubię, mam te 3, ale już się rozglądam za ciekawymi wstążkami i przywieszkami - polecicie coś?

